FURNITURE / Tables / Coffee table 10123254
nr 1012 3254
COFFEE TABLE
dia 100, height: 63 cm, sliten skiva,
1800-tal, 52x52, höjd: 70 cm, fläckar och slitage
400
SEK 700
Monday January 18 2016
at 20:14:21
100 kr
300 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)